Ferrero Kinder Riegel + hrníček 210 g

TOP 19 v kategorii Čokoládové tyčinky

Ferrero Kinder Riegel + hrníček 210 g

Porcelánový sběratelský hrníček Kinder 10 lahodných tyčinek 1 Porcelánový sběratelský hrníček Kinder Pravá láska mléka a čokolády: Známe se od dětství - je to opravdová láska...
Garantovaný nákup z vsevyhodne.cz

Skladem • 1 varianta35 Kč98 % • 8 070×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 1 916×recenzíDalší informace

550 g

• , zakoupeno v Říšesnů.cz

• Krásný hrneček,jen trochu větší.

• Skvělá chuť a zároveň velmi potěší

• přijatelná cena

550 g

Pravá láska mléka a čokolády:

Známe se od dětství - je to opravdová láska z pískoviště. Ale bohužel se Milky v určitém okamžiku přestěhovala a my jsme o sobě úplně ztratili přehled. A pak, zcela nečekaně, stála najednou znovu přede mnou. Podlomila se nám kolena, rozbušilo se nám srdce a všechny pocity byly najednou zase ty tam.

Po našem setkání jsme si nenechali ujít další příležitost a od toho nádherného dne jsme nerozlučná dvojice. Milujeme dobrodružství a rádi cestujeme. Na naší cestě po světě jsme objevili ta nejkrásnější města a romantická místa. A v naší lásce jsme se dostali mnohem dál - totiž na Měsíc a zpět. Z vesmíru jsme počítali padající hvězdy a obdivovali zamilovanou Zemi.

Trávíme spolu každou volnou chvíli. Ať už spolu posloucháme hudbu, procházíme se parkem nebo se mazlíme na pohovce. A po tom všem, co jsme spolu strávili, jsme každé ráno, když se vedle sebe probudíme, vždycky znovu šťastní.

Samozřejmě jsou i dny, kdy se všechno pokazí, Milky si koupí desátý pár červených bot nebo Schoki kvůli své roztržitosti ztratí sluneční brýle. Ale dokud máme jeden druhého, je to jedno, protože se máme rádi se všemi neřestmi.

Slyšeli jste správně. Budeme se brát. Romantický západ slunce a světlo svíček - pro nás byl tento okamžik prostě dokonalý. Jsme si jisti, že jsme připraveni na další krok, a těšíme se na dobrodružství a nové zážitky v nadcházejících letech. Již nyní aktivně plánujeme a chceme, aby tento den byl nejlepším dnem našeho života. Jsme si jisti, že spolu zůstaneme navždy, protože pravá láska trvá věčně.

Nyní nadešel čas, slíbili jsme si věčnou lásku a oslavili svatbu. Nikdy nezapomeneme na nejkrásnější den našeho života, bylo to tak emotivní! Je úžasné, že jste nás dosud provázeli na naší cestě a jste součástí našeho příběhu lásky. Na mnoho dalších společných let, protože: pravá láska nikdy nekončí!

Dovezeno z Německa

• , zakoupeno v Říšesnů.cz

• Krásný hrneček,jen trochu větší.

• Skvělá chuť a zároveň velmi potěší

• přijatelná cena
  • , zakoupeno v vsevyhodne.cz

• jako dárek pro vnuka,hrníček je moc velký,čokoládky má moc rád
    • velký hrníček pro malé děti,ale je to dárek

krásný dárek.